Holiday home - 10 persons - 67340 - Reipertswiller

10 persons
Object-no.: 521-ELS02030-F
  • Bedrooms 4
  • Bathrooms 2
  • Living area 180 m²
  • Pets 1
  • Short breaks available Yes
  • Distance sea/coast 30 m
  • Distance shopping 300 m
  • Washing machine Yes
  • Dishwasher Yes

Description

House in Vosges near Lichtenberg Castle

House:
In the Northern Vosges with endless forests, hiking trails and clear air: Large house in the center of the village, on a 350 sqm garden property, above a little river. An ideal domicile for a larger family or vacation with friends. Activities nearby : The Lichtenberg Castle is open to the public and numerous open-air performances take place here in the summer. Other castles, churches and abbeys in the area are worth a visit, and Strasbourg can be reached in just under an hour's drive. Max. number of persons: 8 adults + 2 children !

Layout:
Ground floor: (open kitchen(hob(4 ring stoves, electric), electric kettle, toaster, coffee machine, oven, microwave, dishwasher, fridge-freezer), Living/diningroom(TV(satellite)), bedroom(double bed(140 x 190 cm)), bedroom(double bed(140 x 190 cm)), bathroom(shower, toilet)) On the 1st floor: (bedroom(double bed(140 x 190 cm), double sofa bed(140 x 190 cm)), bedroom(double bed(140 x 190 cm), double sofa bed(140 x 190 cm)), bathroom(shower, toilet)) cot, washing machine, heating(central), terrace, garden furniture, parking, high chair

Remarks:
It is strictly forbidden to organise any student party, bachelor party or drinking party in this house Non smoking accommodation. not suitable for people with reduced mobility. Charging of e-vehicles not permitted

Our guest reviews External reviews

No guest reviews
4,2
7 external reviews
4,0
september 2025
General:
Sehr schön ruhig, genügend Räume, Wohnküche sehr geräumig, gut ausgestattet. Vermieterin sehr nett und zuvorkommend, Baguettes und verschiedene Croissants auf Wunsch jeden Morgen frisch.
4,0
juli 2025
General:
Een royaal huis, veel keukenspullen aanwezig. Prettig om een vaatwasser en wasmachine in de keuken te hebben. Grote slaapkamers met 2-persoonsbedden. Midden in een rustig dorpje in de bossen. Hier vanuit veel dingen te doen en te bezichtigen. Wel rekening mee houden dat er geen Wifi is.
4,0
juli 2025
General:
Beschrijving klopt niet meer. Het kleine dorpswinkeltje is al 3 jaar we, maar de aardige eigenaresse brengt wel elke dag vers brood. Er is wel nog een restaurant in het dorp en ook in de omgeving. Mooie uitvalsbasis voor wandeltochten, je bent direct in de bossen.
5,0
juni 2025
General:
Het is een super fijn huisje en je kunt er goed verblijven met voldoende plekken om te slapen met genoeg mensen.
3,2
juli 2024
General:
Mooie omgeving, beetje afgelegen van winkels e.d. Het huisje was erg vol met persoonlijke spullen van de beheerder. Ook was niet alles even schoon. Contactgegevens kloppen niet geheel. Geen WiFi en t.v. doet het niet.
3,6
september 2023
General:
Groot huis, veel ruimte, open keuken compleet met wasmachine, oven en afwasmachine. Koken in de magnetron of op de elektrische pitten. Er zijn 4 slaapkamers en op beide verdiepingen een douche en toilet. Buiten kun je zowel achter als naast het huis buiten zitten. Uitzicht op de bergen in de omgeving. Tegenover het huis aan de achterkant bevind zich een speelplaats voor schoolkinderen. Naast het huis is een tennisbaan maar daar werd tijdens ons verblijf geen gebruik van gemaakt. De dichtstbijzijnde supermarkt is ongeveer een kwartiertje met de auto. Bergachtige omgeving, veel wandelmogelijkheden. Vlakbij bevindt zich chateau Lichtenberg, moeite waard om te bezoeken. Prachtige vergezichten rondom naar alle kanten van Vogezen en Elzas. Met de auto zijn leuke trapjes te maken naar o.a. Straatsburg, La petite Pierre is de moeite waard om vooral het oude dorps deel te bewandelen en bezichtigen van het chateau aldaar. De plaats Bitche heeft een leuke tuin en wandeling richting chateau. Uit eten in de buurt hebben we niet gedaan. Er was ook weinig behalve een hotel restaurant. Voor het betere dineren moet je in La petite Pierre zijn. Wij verbleven een weekje in het huis. Details: het was opgeruimd met de Franse slag en niet heel geweldig schoon. We hadden zelf lakens en handdoeken mee. In het huisje kun je vet gebruik maken van lakens en dekens en kussens aldaar. Bedden zijn niet opgemaakt. Zelf toiletpapier en afwasblokjes meenemen. Koelkast sluit niet heel goed, goed aanduwen anders koelt deze niet. De beschrijving van hoe de eigenaresse bereikbaar is kan een update gebruiken. Alleen het laatste telefoonnummer in de beschrijving van Belvilla klopte. De eigenaresse is snel ter plekke desgevraagd en ze is een vriendelijke vrouw. Ze spreekt alleen Duits en Frans. We hebben een leuke week gehad ondanks wat kleine minpunten. Maar de prijs was fatsoenlijk en al met al krijgt het huis van ons een kleine acht.
4,0
juli 2022
General:
Ruim en net huis, lieflijk gelegen midden in het rustige dorp. Er stroomt een heerlijk verkoelende beek rondom de tuin. Huis is van alle gemakken voorzien. Geweldig restaurant op loopafstand. De houdster van het huis heeft zelf een kleine supermarkt, op nog geen 100 'm van het huis, voor de eerste levensbehoeften. En de bakker is ook vlakbij. Kortom, voor rust, ruimte en mooie natuur is dit een prachtplek.

Facilities

  • Around the house

    • Garden furniture
    • Parking
    • Terrace
  • Building status

    • Detached
  • Children

    • Cot
    • High Chair
  • Distance

    • Bathing
      1 km
    • Bikerental
      5 km
    • Horseback riding
      5 km
    • Lake
      1 km
    • Public SwimmingPool
      12 km
    • Restaurants
      1 km
    • River
      30 m
    • Shopping
      300 m
    • Tenniscourt
      1 km
    • Trainstation
      12 km
  • General information

    • Living space
      180 m²
  • Kitchen Items

    • Coffee machine
    • Dishwasher
    • Electric kettle
    • Fridge-Freezer
    • Hob
      4 ring stoves, electric
    • Microwave
    • Oven
    • Toaster
  • Leisure activities

    • Hiking
    • Walking
  • Others

    • Heating
      Central
  • Plumbing / Washing

    • Shower
    • Toilet
    • Washing Machine
  • Room Items

    • TV
      SATELLITE
  • Type

    • Holiday home
    • Single home
  • Which of the following best describes...

    • Village

Short stay

There is a limited chance for a short vacation this year, typically outside peak season.

Prices and calendar

Calendar

Arrival
Previous month Next month
   Check availability on the selected date
Available
Occupied
   Arrival possible
Duration
Persons

Price

Period
Arrival
Departure
Duration
1 week
Persons
No persons specified

Please notice

Arrival not specified.
Persons not specified.
Terms and conditions of agreement and rental