Holiday apartment - 4 persons - 85220 - L Aiguillon Sur Vie

4 persons
Object-no.: 357-FR-85220-20
  • Bedrooms 1
  • Bathrooms 1
  • Living area 46 m²
  • Pets 2
  • Short breaks available Yes
  • Swimming pool Yes
  • Internet access Yes
  • Dishwasher Yes
  • Non-smoker Yes

Description

Villa with Private Garden

House:
Le Domaine de Fontenelles offers a collection of cozy terraced houses, spacious villas, and inviting apartments set amidst lush countryside and a scenic golf course. Each home features a terrace or balcony with garden furniture, perfect for relaxing mornings or sunset views. Villas come with private, fenced gardens and pools, creating a tranquil oasis to unwind. Interiors blend comfort with style, from open kitchens to airy living spaces, ideal for families or groups seeking a peaceful Loire escape. Nestled near L’Aiguillon-sur-Vie, this charming estate is a gateway to the diverse landscapes of the Loire. Stroll or bike along countryside trails, explore local vineyards, or visit the nearby medieval town of Les Sables-d’Olonne with its bustling harbor and sandy beaches. For nature lovers, the Marais Breton Regional Nature Park offers scenic walks and birdwatching. Pet owners will appreciate the many dog-friendly parks and coastal paths where your furry friends can roam and play freely. Savor authentic French cuisine at local bistros and cafés within minutes of your doorstep. Try “La Table de Flo” for fresh seafood or “Le Petit Rouennais” for classic regional dishes. The nearby village markets brim with fresh produce, perfect for cooking in your fully equipped kitchen. For casual bites, charming cafés offer al fresco dining to enjoy the warm Loire sunshine. Whether a gourmet meal or a relaxed lunch, dining here is a true taste of the region’s rich flavors.

Layout:
Ground floor: (open kitchen(coffee machine, oven, dishwasher, fridge), Living/diningroom(double sofa bed), bedroom(double bed), bathroom(bathtub or shower), toilet, garden furniture) balcony or terrace, heating(electric), parking, swimming pool(shared with other guests, opened from May upto and including 1/2 Sep)

Remarks:
The interior of the accommodation can differ slightly from the pictures. However, the level of comfort is as described This accommodation is located in a holiday park. There are multiple units. To book more than one unit, please contact us via chat. This accommodation is located in a holiday park. There are multiple units. To book more than one unit, please contact us via chat.

Our guest reviews External reviews

No guest reviews
3,9
11 external reviews
3,7
juli 2017
General:
Mooie streek om te wandelen. Accomodatie is rustig gelegen .
4,0
juni 2017
General:
Dit is een heerlijk rustig vakantieverblijf. Lekker zwembad, goede tennisbanen en een prachtige omgeving. Appartement was goed en had een mooi uitzicht op het terrein.
3,6
august 2016
General:
lastig om de receptie te vinden want het adres wordt niet herkent door de navigatie( 2016)
3,7
august 2016
General:
We hadden een heerlijke vakantie! We hadden een luxe appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Heerlijk vrij in de natuur met uitzicht op de golfbaan. S avonds is het muisstil dus heerlijk geslapen. Kleine minpuntjes zwembad is niet zo groot (ga smiddags zwemmen dan zijn de Fransen er niet dus lekker rustig), en er liggen tegels los bij het zwembad, raar dat ze dit niet repareren. Aan de buitenkant is het gebouw wat afgebladderd maar binnen was het heel mooi. Het strand in St. Gilles is ontzettend lang en als je een stukje doorloopt is het heerslijk rustig. Voor ons voor herhaling vatbaar!
0,0
juli 2016
General:
Het complex is, jammer genoeg, heel slecht onderhouden. Het is smerig en vervallen. Ook waren er geen fietsroutes aanwezig terwijl dit wel op de site staat., we hadden dus voor niets onze fietsen meegenomen. Heel jammer, het is nml een hele mooie locatie, uitkijkend op de golfbaan en een prima zwembad. Het zou een perfect complex kunnen zijn als het opgeknapt wordt, perfect voor mensen die van golfen houden. Ondanks het vervallen complex hebben we een fijne week gehad. Ook is het jammer dat de foto's iets moois laten zien terwijl dit in werkelijkheid heel anders is.
0,0
juni 2016
General:
Prima appartement op de benedenverdieping, dus met een tuin voor de deur met uitzicht op de golfbaan. Interieur van het appartement is prima (bij ons lichtblauw), jammer dat er geen magnetron aanwezig is, alleen maar een oven. De bedden zijn aan de harde kant, maar dat went vanzelf. De buitenkant van de accommodatie is aan een lik verf toe, jammer dat dat niet is bijgehouden. Tijdens ons verblijf is de tuin helemaal opgeknapt, dat toonde al een stuk beter. Een heel mooi zwembad voor de deur. Afstand tot St. Gilles Croix de Vie is wat ver, maar al met al hebben wij een prima vakantie gehad, zeker omdat wij beiden golfen en wij daar met een golfpas voor een week uitstekend gebruik van hebben kunnen maken. Heel aardig personeel achter de receptie, we konden alles vragen.
0,0
september 2015
General:
Geschikt voor rustzoekers en liefhebbers van golf. Daarnaast heeft het complex een prima zwembad en restaurant. Wifi voorziening bij receptie is prima.
0,0
august 2015
General:
Mooie omgeving. Heerlijk rustig gelegen
0,0
august 2015
General:
niet zoveel op domein zelf te doen - wel mooi en goed onderhouden zwembad en golfterrein de omgeving is zeker mooi en interessant om te verkennen
0,0
juli 2015
General:
Wij hebben dit appartement geboekt voor een golfvakantie. We hadden vanuit het appartement uitzicht op de golfbaan. Als vakantiegangeers kregen we 10% korting op de greenfee. Dat was meegenomen, want de greenfee is in het hoogseizoen aardig aan de prijs. Het appartement was prima. Het complex vertoont wel sporen van achterstallig onderhoud. Op veel plaatsen laat de stuclaag van de plafonds in het buitengedeelte los en behoeven sommige delen een verfje. Kortom voor een golfvakantie prima. Wij vinden het complex wel net iets te ver van het dorp af liggen je hebt de auto nodig en met een auto in het centrum in het hoogseizoen is gezien de drukte niet echt een optie.
0,0
juli 2014
General:
Een mooi appartement. Fijn zwembad een half uur van zee. Leuke kust plaatsjes. De Aldi en de Lidl in de buurt en andere grote winkels. Wij een gezin met twee kinderen hebben twee heerlijke weken gehad! Ik kan deze vakantie aan iedereen aan bevelen. Echt een topper van Topic Travel! Ik zal zeker de volgende vakantie eerst bij Topic Travel naar de mogelijk heden kijken.

Facilities

  • Around the house

    • Garden furniture
    • Parking
    • Swimming Pool
      Shared with other guests, opened from May upto and including 1/2 Sep
  • Building status

    • Apartment
  • General information

    • Central heating
    • Coffee Maker
    • Fridge
    • Fun for kids
    • Living space
      46 m²
    • Microwave
    • Non smoking
    • Oven
    • Pet Friendly
    • WiFi
    • WiFi
  • Holiday theme(s)

    • Beach
    • Golf
  • Kitchen Items

    • Coffee machine
    • Dishwasher
    • Fridge
    • Oven
  • Leisure activities

    • Beach
    • Golf
    • Swimming Pool
  • Others

    • Balcony or terrace
    • Heating
      Electric
  • Plumbing / Washing

    • Bathtub or shower
  • Situation

    • In holiday park
  • Type

    • Apartment

Short stay

There are no short vacations available at the moment. Typically this means that it is not possible to take a short vacation in the peak season.

Prices and calendar

Calendar

Arrival
Previous month Next month
   Check availability on the selected date
Available
Occupied
   Arrival possible
Duration
Persons

Price

Period
Arrival
Departure
Duration
1 week
Persons
No persons specified

Please notice

Arrival not specified.
Persons not specified.
Terms and conditions of agreement and rental